Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Cmentarz rodowy rodziny von Treichel - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Magmag




Liczba postów : 14
Age : 67
Registration date : 27/07/2009

Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn Empty
PisanieTemat: Cmentarz rodowy rodziny von Treichel - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn   Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 14:24

Cmentarz rodowy rodziny von Treichel w Lubnie położony w niedalekiej odległości od parku podworskiego. Hans Carl von Treichel zmarł w 1937 po operacji kamieni nerkowych. Jego żona Celina von Mirbach Treichel popełniła samobójstwo „strzelając sobie w łeb” następnego dnia.

Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn 00b8eed352ec3c85

Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn 69f90aa0d7605458

Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn B3032e50f0cf3b1d

Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn C2219b068bb43ec8

Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn 86704e1b2e898914
Powrót do góry Go down
abies

abies


Liczba postów : 161
Registration date : 30/10/2008

Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz rodowy rodziny von Treichel - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn   Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 18:06

Szkoda,że nie zachował się Pałac w Lubnie. Mnie dane było zobaczyć, niestety już niekompletną, wieże kształtem nawiązującą do średniowiecznej baszty. Z tego co mi wiadomo dziś po Pałacu nie ma śladu.
Powrót do góry Go down
Agness




Liczba postów : 2
Age : 29
Registration date : 17/08/2010

Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz rodowy rodziny von Treichel - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn   Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn Icon_minitimeWto 17 Sie 2010, 14:38

Poszperałam trochę w internecie i znalazłam Pałac w całości. Ten pierwszy i drugi.
Powrót do góry Go down
Scheik
Admin
Scheik


Liczba postów : 443
Age : 39
Registration date : 08/10/2008

Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz rodowy rodziny von Treichel - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn   Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn Icon_minitimeWto 17 Sie 2010, 17:03

Witam nową użytkowniczkę forum... Pochwal się zatem jakimś linkiem do tego pałacu. Ja znalazłem tylko ruiny:
http://danielpaczkowski.blogspot.com/2010/05/szlakiem-poniemieckich-koscioow-w.html
Powrót do góry Go down
http://forteczna.org/
Agness




Liczba postów : 2
Age : 29
Registration date : 17/08/2010

Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz rodowy rodziny von Treichel - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn   Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn Icon_minitimePon 30 Sie 2010, 14:19

Znalazłam tylko jedną stroną ale jak szukałam więcej to zdjęcia się powtarzały i ostatecznie nie znalazłam nic prócz tego:
http://1000gp.ovh.net/~xnzamkip/php-files/readarticle.php?article_id=254
Powrót do góry Go down
Scheik
Admin
Scheik


Liczba postów : 443
Age : 39
Registration date : 08/10/2008

Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz rodowy rodziny von Treichel - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn   Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn Icon_minitimeSro 01 Wrz 2010, 19:16

Dzięki Agness za link. Zaiste jest on zacny. Wyrazy podziwu i szacunku dla autora stronki i jego zbiorów. Jednak trzymajmy się wątku, bo na dwory i pałace jest oddzielny wątek.
Powrót do góry Go down
http://forteczna.org/
Sponsored content





Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz rodowy rodziny von Treichel - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn   Cmentarz rodowy rodziny von Treichel  - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Cmentarz rodowy rodziny von Treichel - Lubno (Liebenow) gmina Lubiszyn
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gorzów Wlkp. - cmentarz szpitalny
» Gorzowie Wlkp. - cmentarz wojenny na ul. Walczaka
» Międzyrzecz - cmentarz przy ul. Stoczniowców Gdańskich 1970
» Mierzęcin (gmina Dobiegniew)
» Marzęcin (gmina Kłodawa)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: LUBUSKIE :: Zabytkowe cmentarze i kościoły-
Skocz do: