Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Rok działalności forum

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Scheik
Admin
Scheik


Liczba postów : 443
Age : 39
Registration date : 08/10/2008

Rok działalności forum Empty
PisanieTemat: Rok działalności forum   Rok działalności forum Icon_minitimeSob 07 Lis 2009, 13:08

To już rok jak możecie dzielić się historią naszego regionu poprzez tekst i zdjęcia. W związku z rocznicą postanowiłem zrobić małe porządki i usunąć trochę martwych dusz.
Jednak najbardziej cieszy mnie możliwość zorganizowania z tej okazji wspólnego wyjazdu:

11 listopada wyjazd na naszą perełkę fortyfikacyjną - Międzyrzecki Rejon Umocniony. Zapraszam wszystkich użytkowników forum Bramy Lubuskiej na wycieczkę po najciekawszych zakątkach MRU: budowle hydrotechniczne, schrony bojowe, system podziemny. Na zakończenie wyprawy planowane jest zorganizowanie ogniska z kiełbaskami Smile

Wszystkich chętnych proszę o kontakt mailowy:
j.a.wajda@gmail.com
Powrót do góry Go down
http://forteczna.org/
dzik8520




Liczba postów : 105
Age : 42
Registration date : 30/10/2008

Rok działalności forum Empty
PisanieTemat: Re: Rok działalności forum   Rok działalności forum Icon_minitimeNie 08 Lis 2009, 15:52

Zbiórka o godzinie 7-00 na stacji Statoil na ul. Warszawskiej. Ja mam co prawda komplet w aucie ale kolega Abies podobno tez ma jechać więc jeśli ktoś chciałby się dołączyć to proponuje pisać do niego bo chyba ma jakieś wolne miejsca.
Powrót do góry Go down
dzik8520




Liczba postów : 105
Age : 42
Registration date : 30/10/2008

Rok działalności forum Empty
PisanieTemat: Re: Rok działalności forum   Rok działalności forum Icon_minitimeWto 10 Lis 2009, 19:17

jeśli sa chętni jedziemy w 3 osoby wiec miejsce jest:) jeśli ktos chce to z miłą chęcią zapraszamy do ekipy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rok działalności forum Empty
PisanieTemat: Re: Rok działalności forum   Rok działalności forum Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rok działalności forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 4 lata działalności forum
» 3 lata działalności forum
» 2 lata działalności forum
» 3 lata działalności forum. Relacja z wyprawy do Głogowa.
» Rok działalności forum. Fotorelacja z wyprawy na FFOWB (listopad 2009)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: LUDZIE BL :: Komunikaty-
Skocz do: