Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Stary Młyn (koło Starego Osieczna)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
abies

abies


Liczba postów : 161
Registration date : 30/10/2008

Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Empty
PisanieTemat: Stary Młyn (koło Starego Osieczna)   Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Icon_minitimeCzw 06 Lis 2008, 16:57

Pozostałości po tym młynie znajdują się na niewielkim strumieniu, który jest lewobrzeżnym dopływem Drawy. Ja dojechałem do niego od strony Krzyża, duktem leśnym prowadzącym do Starego Osieczna. Nie wiem jaki jest stan drogi od Starego Osieczna
Stary Młyn (koło Starego Osieczna) 49130353975e4178211346
Stary Młyn (koło Starego Osieczna) 49130353c65e1802688313
Stary Młyn (koło Starego Osieczna) 49130353e5b8f829544723
Powrót do góry Go down
abies

abies


Liczba postów : 161
Registration date : 30/10/2008

Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Empty
PisanieTemat: Re: Stary Młyn (koło Starego Osieczna)   Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Icon_minitimeCzw 19 Lis 2009, 09:14

Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Mlyn

Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Mlyn2

Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Mlyn3

Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Mlyn4

Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Mlyn5
Powrót do góry Go down
filipb




Liczba postów : 56
Age : 49
Registration date : 03/04/2009

Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Empty
PisanieTemat: Re: Stary Młyn (koło Starego Osieczna)   Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Icon_minitimeSro 25 Lis 2009, 21:18

Strumień ten nazywa się Szczyczna, droga w stronę Starego Osieczna jest równie dobra jak w kierunku Krzyża. Niestety w ostatnim czasie zawalił się fragment ściany z prawej strony, w związku z tym wprowadzono ograniczenie ruchu na tym moście do 2,5t. Obawiam się, że to powolny koniec tego ciekawego miejsca.
Poniżej kilka moich fotek z przed tygodnia.


Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Img0749w

Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Img0751z

Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Img0755w

Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Img0765f
Powrót do góry Go down
http://www.bandurscy.com
abies

abies


Liczba postów : 161
Registration date : 30/10/2008

Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Empty
PisanieTemat: Re: Stary Młyn (koło Starego Osieczna)   Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Icon_minitimeSro 25 Lis 2009, 21:53

Obiecywałem sobie, że następnym razem jak tam pojadę zabiorę statyw, żeby podobne ujęcia zrobić ale mnie wyręczyłeś - foty Rewelacyjne.
Powrót do góry Go down
filipb




Liczba postów : 56
Age : 49
Registration date : 03/04/2009

Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Empty
PisanieTemat: Re: Stary Młyn (koło Starego Osieczna)   Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Icon_minitimePon 08 Lut 2010, 19:51

Dzięki, tak sobie od czasu do czasu pykam Smile Zamierzam w najbliższy weekend zobaczyć jak wygląda młyn w zimowej aurze. Jeśli nic nieprzewidywanego nie stanie mi na drodze, to w przyszłym tygodniu coś pokażę. Myślę, że lodospad może być bardzo efektowny.
Powrót do góry Go down
http://www.bandurscy.com
filipb




Liczba postów : 56
Age : 49
Registration date : 03/04/2009

Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Empty
PisanieTemat: Re: Stary Młyn (koło Starego Osieczna)   Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Icon_minitimePon 15 Lut 2010, 17:38

Byłem, choć dojazd wymagał nie lada wysiłku, droga z Krzyża odśnieżona ale wąska jak licho, stając przy jednej krawędzi, ledwo starczyło miejsca na pełne otwarcie drzwi. Na miejscu zostawiłem samochód na środku drogi, zwinąłem szpej i na dół. Pierwszy krok i zapadłem się w śniegu po kolana... Kiedy przedarłem się w końcu na dół okazało się, że wszystko pokryte jest grubą warstwą białego puchu. Wściekły na zimę, przeklinając wszystko na czym świat stoi zrobiłem zwrot o 180 stopni i pognałem do domu.
Zdaje się, że trzeba będzie poczekać na wiosenną odwilż, ale razem ze śniegiem stopnieje pewnie lód...
Powrót do góry Go down
http://www.bandurscy.com
Scheik
Admin
Scheik


Liczba postów : 443
Age : 39
Registration date : 08/10/2008

Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Empty
PisanieTemat: Re: Stary Młyn (koło Starego Osieczna)   Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Icon_minitimePon 15 Lut 2010, 19:19

Filipie, nie tylko ty ostatnio porwałeś się na szalony pomysł brodzenia w śniegu do kolan Smile Ja z kolegą jackiem 2708 byliśmy na MRU i te same warunki. Czekamy już chyba wszyscy z utęsknieniem za nieco cieplejszymi dniami i zielenią trawy...
Powrót do góry Go down
http://forteczna.org/
Sponsored content





Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Empty
PisanieTemat: Re: Stary Młyn (koło Starego Osieczna)   Stary Młyn (koło Starego Osieczna) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Stary Młyn (koło Starego Osieczna)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Stary Rynek
» Młyn w Mironicach (pozostałości)
» XI Dni Twierdzy i Starego Miasta Kostrzyn nad Odrą

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: LUBUSKIE :: Zabytki techniki-
Skocz do: